Polde Plastik A.Ş


Çeyrek asırlık, birikim ve ar-ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan ürünlerin imalat ve satışını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.Polde kendi ürettiği ürünlerin yanısıra, Polde Standartlarına uygun olan ürünlerin ar-ge çalışmalarını yaptıktan sonra piyasada üretimini yaptırarak müşterilerine sunmaktadır.

Sektörümüzde Türkiye’nin en güçlü üretim ve teknoloji şirketi olmayı, yüksek kaliteli ürünleri üretmeye odaklanarak sürdürülebilir ve kontrollü bir gelişme elde etmeyi amaçlıyoruz.

Pazardaki üstün konumumuzu güçlendirmek amacıyla araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapıyoruz. Bu alandaki kararlılığımızı bugün olduğu gibi gelecekte de sürdüreceğiz.

Yüksek üretim kalitemiz, yenilikçi ürünlerimiz ve artan marka bilinirliğimizle sektörel pazarlardan aldığımız payı istikrarlı biçimde artırmayı hedefliyoruz.

İLETİŞİME GEÇ

+90 444 9 271
(Türkiye'nin Her Yerinden Ücretsiz)

Tüm ihtiyaçlara cevap veriyoruz

Çeyrek asırlık, birikim ve ar-ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan ürünlerin imalat ve satışını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Polde kendi ürettiği ürünlerin yanısıra, Polde Standartlarına uygun olan ürünlerin ar-ge çalışmalarını yaptıktan sonra piyasada üretimini yaptırarak müşterilerine sunmaktadır.

Yatay Depo

Polde Plastik 100 Litreden 5.000 Litreye kadar polietilen yatay su depoları üretmektedir.


Yağmur Suyu Deposu ve Foseptik Tank

Polde Plastik 3 tonluk ve 5 tonluk yağmur suyu deposu ve foseptik tank üretmektedir.

Silo Depolar

Konik yapıda üretilen silo depolarımız bir çok alanda kullanılmaktadır.


Dikey Depo

Polde Plastik 100 Litreden 20.000 Litreye kadar polietilen dikey su depoları üretmektedir.


Yol Bariyerleri

Karayolları renk ve standartlarında üretilen yol bariyerlerimiz kaliteli ve dayanıklıdır.

Tekstil arabaları

Polde Plastik’in üretmekte olduğu tekstil arabaları pratik çözümler sunmaktadır. Uzun ömürlü konforlu sürüş veren hareketli ve frenli tekerlekleriyle üstün özelliklere sahiptir.

Vizyon & Misyon

Pazardaki üstün konumumuzu güçlendirmek amacıyla araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapıyoruz. Bu alandaki kararlılığımızı bugün olduğu gibi gelecekte de sürdüreceğiz. Yüksek üretim kalitemiz, yenilikçi ürünlerimiz ve artan marka bilinirliğimizle sektörel pazarlardan aldığımız payı istikrarlı biçimde artırmayı hedefliyoruz.
Sektörümüzde Türkiye’nin en güçlü üretim ve teknoloji şirketi olmayı, yüksek kaliteli ürünleri üretmeye odaklanarak sürdürülebilir ve kontrollü bir gelişme elde etmeyi amaçlıyoruz.
Teklif Al